Czytam

Blogi o One Direction: 

1d-my-little-mystery-girl  
 shouldletyougo 
 trzynasty-dzien-milosci 
boy-from-bakery 
ff-1d

Blogi o Justinie Bieberze: 


new-bieber-porno 

the-dead-world 
 meet-dreams
4 komentarze:

 1. [SPAM]
  Lonnie nie umie pogodzić się ze śmiercią matki. Żyje w ciągłej niechęci do życia i własnego otoczenia. Spotyka Louisa – wesołego, pewnego siebie, wokalistę zespołu. Czy z tej dziwnej relacji pomiędzy tą dwójką może wyniknąć coś silniejszego? Czy Lonnie jest jeszcze w stanie kochać? I dlaczego Lou zachowuję się jak rozpieszczony bachor? Jeśli ciekawią cię losy zagubionej Lonnie zapraszam na: http://i-am-alone-onedirection.blogspot.com/ Jestem pewna, że nie będziesz żałować ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście wejdę i chętnie przeczytam. Strasznie mnie zachęciło to co napisałaś. Mam nadzieję, że Louis jest główną postacią.

   Usuń
 2. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o słodkich 1D i idealnej miłości. To opis życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika z przemyśleniami Harry'ego Styles'a.

  [pogranicze-w-ogniu.blogspot.com]

  ZWIASTUN:https://www.youtube.com/watch?v=XfUF2wwSIQo

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam za spam :)
  Opowiadanie jest O Larrym :)
  Harry jest nastolatkiem o smutnej przeszłości która go w Sobie zamknęła. Louis jest psychologiem , który będzie chciał mu pomóc . Czy Harry otworzy się przed obcą osobą i jej zaufa ? Czy Louis będzie w stanie dotrzeć do Harre'go . I najważniejsze czy pomiędzy tą dwójką dojdzie do czegoś więcej niż tylko ofiarowania pomocy ?
  http://ostatniemarzenie.blogspot.com/ Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń